Program Rozwoju Kompetencji zawodowych dla przyszłych nauczycieli – rekrutacja

W związku z realizacją projektu ,,Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 21 października 2019 roku ogłaszamy rekrutację do Programu Rozwoju Kompetencji zawodowych dla przyszłych nauczycieli.

Wsparcie w ramach zadania kierowane jest do studentów studiów stacjonarnych UP I i II stopnia specjalności nauczycielskiej, którym w październiku 2019 roku do zakończenia kształcenia pozostało maksymalnie 2 semestry studiów. Celem zadania jest podniesienie kompetencji zawodowych studentów, w tym wyposażenie przyszłych nauczycieli w dodatkowe kompetencje związane z nauczaniem uczniów z doświadczeniem migracji.

WIĘCEJ INFORMACJI