III spotkanie w ramach Programu Tutoringu Uniwersyteckiego „Primus Gradus”

dav

W dniu 22 stycznia odbyło się trzecie spotkanie organizowane w ramach Programu Tutoringu Uniwersyteckiego „Primus Gradus”. Tym razem mieliśmy przyjemność wysłuchać wystąpienia naszej studentki Anny Gucwy, laureatki prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu im. Ryszarda Mienickiego na Najlepszą Pracę Dyplomową z Zakresu Archiwistyki i Zarządzania Dokumentacją. Swoją obecnością zaszczycili nas JM Rektor prof. dr hab. Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Rady Dyscypliny Historia dr hab. prof. UP Łukasz Tomasz Sroka oraz Zastępca Dyrektora Instytutu Historii i Archiwistyki dr Dorota Drzewiecka. Zaproszeni goście, w tym licznie zgromadzeni studenci kierunku Archiwistyka, zarządzanie dokumentacją i infobrokerstwo wysłuchali referatu pt. „Wkład Władysława Semkowicza w rozwój polskiej dziedziny archiwalnej”.