Informacja na temat organizacji pracy Instytutu Historii i Archiwistyki

Szanowni Państwo Studenci i Doktoranci,

uprzejmie informujemy, że w związku z Zarządzeniem Rektora z dn. 11.03.2020 r. dotyczącym odwołania wszystkich zajęć na Uniwersytecie Pedagogicznym w terminie od 12 marca do 14 kwietnia 2020 roku, Dyrekcja IHiA podjęła działania mające na celu organizację zajęć w formie elektronicznej. Prosimy o bieżące śledzenie wiadomości na stronie internetowej instytutu.

Zobowiązujemy Starostów do systematycznego kontaktu mailowego z wykładowcami oraz do pomocy w bezkolizyjnym rozłożeniu zajęć zdalnych we współpracy z Opiekunami roczników.

Odwołane zostały dyżury stacjonarne. Prosimy o kontakt z Pracownikami IHiA za pomocą poczty UP, zwłaszcza w rzeczywistym czasie zgodnym z harmonogramem dyżurów.

Została zamknięta Biblioteka IHiA.

Administracja IHiA pracuje w dotychczasowych godzinach – od poniedziałku do piątku od 7.30-15.30, zalecamy mailowy lub telefoniczny kontakt z Pracownikami administracji.

Przypominamy, że odwołanie zajęć nie oznacza dni wolnych od kształcenia. Apelujemy o odpowiedzialne wykorzystanie czasu zawieszenia zajęć na przygotowanie się do zaliczeń oraz egzaminów. Zalecamy stosowanie się do wytycznych prowadzących zajęcia, szczególnie jeśli chodzi o uczestnictwo w kursach w formie videokonferencji.

Prosimy o unikanie skupisk, miejsc publicznych, a także o ograniczenie wyjść z domów i bezwzględne stosowanie się do zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych oraz porządkowych,

łączymy wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia

Dyrekcja Instytutu Historii i Archiwistyki