Przejdź do treści

Zmiany w planach studiów na rok akademicki 2020/2021

Szanowni Państwo,

serdecznie witam w nowym roku akademickim i cieszę się, że zdecydowaliście się Państwo kontynuować studia w ramach projektu „Kompetentny nauczyciel – mistrz i wychowawca”.

Życząc Państwu sukcesów w nadchodzącym roku akademickim uprzejmie informuję, że wychodząc na przeciw Państwa życzeniom, przed wakacjami dokonaliśmy pewnych zmian w planach studiów:

Plan studiów projektowych (Historia I stopnia)

Plan studiów projektowych (Historia II stopnia)

W ogólnym zarysie zmiany te polegają na wprowadzeniu zasady możliwości ograniczonego wyboru kursów projektowych, zgodnie z którą możecie Państwo wybrać dwa warianty realizacji projektu, tj.: 1) udziału we wszystkich kursach projektowych lub 2) wyboru spośród przedstawionej oferty minimalnej ich liczby, określonej w planie studiów (zob. bloki kursów projektowych do wyboru oznaczone gwiazdką). Ostatecznego wyboru należy dokonać najpóźniej w drugim tygodniu po rozpoczęciu danego kursu do wyboru i decyzję swoją przekazać emejlowo do mnie oraz osoby prowadzącej dany kurs. Jednocześnie informuję, że w semestrze zimowym roku akad. 2020/2021 kursy do wyboru dotyczą tylko studentów II stopnia Historii, którzy już przed wakacjami dokonali wstępnego wyboru. Dlatego teraz proszę Państwa jedynie o ich zaktualizowanie. Natomiast studenci I stopnia, realizujący kursy do wyboru w drugim semestrze, poproszeni zostaną o dokonanie wyboru dopiero pod koniec semestru zimowego.

W razie pytań i wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku,

Dr hab. prof. UP Piotr Trojański

Koordynator kierunkowy projektu

„Kompetentny nauczyciel – mistrz i wychowawca”