Studenckie aktywności: spotkanie z Panią Katarzyną Sachą, starszym analitykiem rynku IT (23 kwietnia 2021 r.)

W dniu 23 kwietnia 2021 r. na platformie Microsoft Teams odbyło się spotkanie z Panią Katarzyną Sachą, starszym analitykiem rynku IT z firmy PMR. W spotkaniu tym, organizowanym przez mgr Annę Pieczkę we współpracy z Sekcją Archiwistyki Koła Naukowego IHIA UP, uczestniczyło kilkudziesięciu studentów naszego Instytutu. Prezentacja wygłoszona przez Panią Katarzynę Sachę poświęcona była kulisom pracy w zawodzie analityka rynku, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu researcherskiego. W drugiej części spotkania studenci wzięli udział w sesji Q&A, zadając pytania dotyczące praktyki pracy w branży analitycznej.

Kontakt w sprawie staży (studenci studiów II stopnia): katarzyna.sacha@pmrcorporate.com