VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Historia – Pamięć – Tożsamość:  „Turystyka wobec nowych wyzwań. Współczesne kierunki kształcenia w akademickiej i szkolnej edukacji turystycznej”

w imieniu Organizatorów – Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie mam zaszczyt zaprosić do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Historia – Pamięć – Tożsamość:  „Turystyka wobec nowych wyzwań. Współczesne kierunki kształcenia w akademickiej i szkolnej edukacji turystycznej”.

Konferencja odbędzie się zdalnie (poprzez aplikację MS Teams) w dniu 8-9 grudnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdą Państwo TUTAJ>>>

Jednocześnie zwracam się z prośbą o rozesłanie informacji na temat konferencji do osób, które mogą być nią zainteresowane.

Komitet Naukowy:

prof. dr hab. Bożena Popiołek