Przejdź do treści

Kursy dla studentów i doktorantów organizowane przez fundację Center For American Studies

Kursy dla studentów i doktorantów organizowane przez fundację Center For American Studies

Szanowni Państwo,

w imieniu działającej non-profit fundacji Center For American Studies zachęcamy studentów i doktorantów do uczestnictwa w dwóch weekendowych kursach – kursie z akademickiego pisania w języku angielskim oraz kursie przygotowującym do testu językowego TOEFL. Test TOEFL jest testem wymaganym podczas starania się o zagraniczne staże naukowe oraz aplikowania na zagraniczne studia podyplomowe.

Kursy poprowadzą naukowcy/native speakerzy ze Stanów Zjednoczonych: absolwenci uczelni w Pasadena City oraz George Mason University. Ponieważ Center For American Studies działa na zasadzie non-profit (nie dla zysku), opłaty za kurs służą wyłącznie na pokrycie kosztów organizacji kursów.

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ


Działająca non-profit Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Writing in English Made Painless! z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University).

Kurs nauczy Cię, jak opanować sztukę pisania akademickiego w języku angielskim, obejmując gramatykę, budowanie zdań i wypracowywanie stylu, a także wyjaśni najczęstsze błędy i sposoby na ich uniknięcie – wszystko to na konkretnych przykładach. Co więcej poczujesz się pewniej ze swoim akademickim angielskim, dzięki nauce w przyjaznym i swobodnym środowisku seminaryjnym, które skoncentrowane jest na praktycznej nauce!

Damy Ci też szansę na poprawę fragmentów Twojego autorskiego tekstu naukowego! Jeśli zechcesz przesłać nam tekst naukowy nad którym pracujesz wraz z formularzem rejestracyjnym, to zostanie on poprawiony i skomentowany przez prowadzącego w ostatni dzień kursu w ramach sesji warsztatowej.

Termin kursu: 15-17 października 2021 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 6 października 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisachhttps://fb.me/e/2hnC65L5j


Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym, synchronicznym i certyfikowanym weekendowym kursie przygotowującym do egzaminu TOEFL – „TOEFL: A Straightforward Approach” – prowadzonym przez dwójkę wykwalifikowanych native speakerów ze Stanów Zjednoczonych. Test TOEFL jest testem wymaganym podczas starania się o zagraniczne staże naukowe oraz aplikowania na zagraniczne studia podyplomowe.

Nasza filozofia jest prosta: maksimum praktyki, minimum teorii.

Podczas kursu:

• Otrzymasz praktyczne porady, jak przygotować się do egzaminu TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

• Sprawdzisz swoją wiedzę językową podczas interakcji z native speakerami

• Poznasz najskuteczniejsze triki do wykorzystania podczas egzaminu TOEFL

• Zlokalizujesz swoje słabe strony w przygotowaniu do egzaminu

• Wyplenisz szkodliwe nawyki językowe i przekujesz je na kompetencje, które zaprocentują na egzaminie TOEFL

Co więcej, po zakończeniu kursu otrzymasz darmowe materiały do nauki własnej.

Termin kursu: 5-7 listopada (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 31 października 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisachhttps://fb.me/e/1AYEWa33u