Przejdź do treści

Międzynarodowa konferencja naukowa pt.: „Traktat ryski oraz traktaty powersalskie jako elementy ładu międzynarodowego w Europie Środkowej i Wschodniej”

Międzynarodowa konferencja naukowa pt.: „Traktat ryski oraz traktaty powersalskie jako elementy ładu międzynarodowego w Europie Środkowej i Wschodniej”
Szanowni Państwo,
W imieniu komitetu organizacyjnego w składzie Pan Prof. Mariusz Wołos, dr Mateusz Drozdowski i dr Piotr Puchalski, zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt. “Traktat ryski oraz traktaty powersalskie jako elementy ładu międzynarodowego w Europie Środkowej i Wschodniej” (22-24 września br.).
Więcej informacji o założeniach programowych i prelegentach znajdą Państwo na stronie internetowej: https://riga1921.up.krakow.pl.
Z uwagi na wciąż obowiązujące restrykcje sanitarne nasza aula będzie w stanie pomieścić ograniczoną liczbę słuchaczy stacjonarnych. Z tego względu prosimy wszystkich zainteresowanych uczestniczeniem stacjonarnym o wiadomość na adres piotr.puchalski@up.krakow.pl, z wyraźnie podanymi dniami i godzinami Państwa ewentualnej obecności na sali.
Z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość, która pomoże nam w sprawnym przeprowadzeniu tej skomplikowanej operacji logistycznej i ważnego wydarzenia w życiu naszego Instytutu.

 

Ponadto postanowiliśmy umożliwić Państwu śledzenie obrad na żywo przez internet.
Na stronie internetowej konferencji pt. „Traktat ryski oraz traktaty powersalskie jako elementy ładu międzynarodowego w Europie Środkowej i Wschodniej” (https://riga1921.up.krakow.pl) jest już dostępny link do transmisji z obrad na żywo (https://youtu.be/jXqyqzJtZQw)