Program Tutoringu Uniwersyteckiego PRIMUS GRADUS ze studentkami p. Dominiką Karaś i Natalią Jurkowską

Dyrekcja Instytutu Historii i Archiwistyki wraz z zespołem instytutowych tutorów akademickich zaprasza na kolejne spotkanie organizowane w ramach programu „Primus Gradus”. Tym razem bohaterkami wydarzenia będą absolwentki studiów pierwszego stopnia kierunku Archiwistyka, Zarządzanie Dokumentacją i Infobrokerstwo, a obecnie studentki studiów drugiego stopnia, Panie Dominika Karaś i Natalia Jurkowska, które są laureatkami ogólnopolskiego Konkursu im. Ryszarda Mienickiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu archiwistyki i zarządzani dokumentacją. Spotkanie odbędzie się w środę 24 maja 2023 roku w godzinach 14:15-15:30 w Audytorium im. prof. W. Danka (gmach główny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ul. Podchorążych 2).

Serdecznie zapraszamy!