Przejdź do treści

Opiekunowie roczników

STUDIA  STACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

I rok – dr Edyta Pluta-Saladra

email: edyta.pluta-saladra@up.krakow.pl


II rok – dr Piotr Puchalski

email: piotr.puchalski@up.krakow.pl


III rok – dr Mateusz Drozdowski

email: mateusz.drozdowski@up.krakow.pl


Archiwistyka, zarządzanie dokumen­ta­cją i infobrokerstwo:

I rok – dr Bartosz Ogórek

email: bartosz.ogorek@up.krakow.pl


II rok – dr Hubert Mazur

hubert.mazur@up.krakow.pl


III rok – mgr Anna Pieczka

anna.pieczka@up.krakow.pl


Turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe:

I rok – mgr Mirosław Płonka

email: miroslaw.plonka@up.krakow.pl


II rok – dr hab. Urszula Kicińska

email: urszula.kicinska@up.krakow.pl


III rok – dr Anna Penkała-Jastrzębska

email: anna.penkala-jastrzebska@up.krakow.pl


STUDIA  STACJONARNE II STOPNIA:

Historia:

I rok – dr Arkadiusz Urbaniec

email: arkadiusz.urbaniec@up.krakow.pl


II rok – dr Adrian Szopa

email: adrian.szopa@up.krakow.pl


Archiwistyka, zarządzanie dokumen­ta­cją i infobrokerstwo:

I rok – dr Barbara Bielaszka-Podgórny

email: barbara.bielaszka-podgorny@up.krakow.pl

II rok – dr Monika Cołbecka

email: monika.colbecka@up.krakow.pl


Turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe:

I rok – dr Natalia Bursiewicz

email: natalia.bursiewicz@up.krakow.pl


II rok – dr Michał Niezabitowski

email: michal.niezabitowski@up.krakow.pl


Studia niemcoznawcze i środkowoeuropejskie:

Kierownik studiów – dr hab. prof. UP. Małgorzata Świder

email: malgorzata.swider@up.krakow.pl


STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

I rok dr Konrad Meus

email: konrad.meus@up.krakow.pl


II rok – dr Wiktoria Kudela – Świątek

email: wiktoria.kudela-swiatek@up.krakow.pl