Przejdź do treści

Opiekunowie roczników

STUDIA  STACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

I rok – dr Adrian Szopa

email: email: adrian.szopa@up.krakow.pl


II rok – dr Edyta Pluta-Saladra

email: edyta.pluta-saladra@up.krakow.pl


III rok – dr Piotr Puchalski

email: piotr.puchalski@up.krakow.pl



Archiwistyka, zarządzanie dokumen­ta­cją i infobrokerstwo:

I rok – dr Monika Cołbecka

email: monika.colbecka@up.krakow.pl


II rok – dr Bartosz Drzewiecki

email: bartosz.ogorek@up.krakow.pl


III rok – dr Hubert Mazur

hubert.mazur@up.krakow.pl



Turystyka historyczna i muzealnictwo:

I rok – dr Michał Niezabitowski

email: michal.niezabitowski@up.krakow.pl



Turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe:

II rok – mgr Mirosław Płonka

email: miroslaw.plonka@up.krakow.pl


III rok – dr hab. prof. UP Urszula Kicińska

email: urszula.kicinska@up.krakow.pl



STUDIA  STACJONARNE II STOPNIA:

Historia:

I rok – Krzysztof Kloc

email: krzysztof.kloc@up.krakow.pl


II rok – dr Arkadiusz Urbaniec

email: arkadiusz.urbaniec@up.krakow.pl



Archiwistyka, zarządzanie dokumen­ta­cją i infobrokerstwo:

I rok: dr Dorota Drzewiecka

email: dorota.drzewiecka@up.krakow.pl


II rok – dr Barbara Bielaszka-Podgórny

email: barbara.bielaszka-podgorny@up.krakow.pl



Biznesowe wykorzystanie dziedzictwa kulturowego:

I rok – dr Jarosław Pietrzak

email: jaroslaw.pietrzak@up.krakow.pl



Turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe:

II rok – dr Natalia Bursiewicz

email: natalia.bursiewicz@up.krakow.pl



Studia niemcoznawcze i środkowoeuropejskie:

Kierownik studiów – dr hab. prof. UP. Małgorzata Świder

email: malgorzata.swider@up.krakow.pl


STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

I rok – dr Dorota Żurek

email: dorota.zurek@up.krakow.pl


II rok dr Konrad Meus

email: konrad.meus@up.krakow.pl


III rok – dr Marcin Gadocha

email: marcin.gadocha@up.krakow.pl